Розберемо це питання на прикладі найпопулярніших гібридів

 

Toyota prius без батареї нікуди не поїде, все, що можна зробити без батареї, це включити запалювання і перевести селектор перемикання передач в нейтраль.

Запуск ДВЗ гібридів тойота, лексус відбувається напругою, яка подається з ВВБ на гібридну силову установку – трансмісію, де роль стартера виконує мотор-генератор, який і здійснює запуск бензинового двигуна. У батареї приуса 28 елементів по 7,2 вольта це 201 загального вольтажу. Бували випадки коли 4 елементи були менше 5 вольт і ДВЗ вже не запускався.
А ось з "Check hybrid system" можна їздити довго, правда витрата велика, і чек горить. Більшість водіїв швидко рішають це зняттям клеми АКБ і далі в дорогу.

 

А Hyundai Sonata та Kia Optima Hybrid мають абсолютно однакове гібридне наповнення, взаємозамінні трансмісія, батарея, інвертор, мотор-генератор. Запуск ДВС цих гібридів відбувається подачею напруги на мотор генератор, який на відміну від тойот і лексусів розташований поза трансмісією і запускає ДВС через ремінь прокручуючи колінвал. Висновок: на Sonata та Optima без батареї теж нікуди не поїдеш.

 

Також як і приус Ford Fusion, C-max, Lincoln MKZ hybrid мають в конструкції трансмісії два мотори генератора один з яких тяговий і другий, який виконує роль стартера. Підсумок: також без батареї ДВс не запуститься і ми не поїмо нікуди.