З настанням весни настає час для сезонного профілактичного обслуговування автомобіля - це стосується і основних систем, і зовнішнього вигляду. Що ми радимо зробити перед весняно-літнім сезоном.


Діагностика двигуна та всіх електронних систем

Дуже часто буває, що двигун начебто працює, але їде автомобіль якось не так, а лампа Chek Engine не спалахує.

Холод, волога та перед температур погано позначається на електрообладнанні в цілому. Рекомендуємо після зими зробити профілактику всіх контактів.

 

Діагностика ходової та гальмівної частини

Щороку фахівці радять перевіряти ходову та гальмівну системи автомобіля, і найкраще це робити навесні – перед початком сезону активних поїздок на природу та дачу.


Догляд за кузовом

Після агресивних зимових реагентів та перепадів температури слід провести ревізію кузова на предмет появи подряпин, сколів та вогнищ іржі. Підкапотний простір теж вимагає очищення: навіть якщо на вашому автомобілі встановлено захист, після зимового сезону в моторному відсіку навряд чи буде чистим.

 

Перевірка та заміна техрідостей

Сьогодні більшість водіїв змінює масло та інші технічні рідини по пробігу, а не по сезону. Однак навесні не буде зайвим перевірити обсяги та стан систем мастила та охолодження. Зверніть також увагу на гальмівну рідину та масло у коробці перемикання передач.


Прибирання у салоні

За зиму в салоні авто зазвичай встигає накопичитися сміття та забруднення, адже в холодну пору року не дуже зручно щось мити всередині та наводити лад. А весна – традиційний час для чистоти.